Рекомендації щодо купівлі тракторного причепа

Причепи ПТС-4″Субіно” – це незамінна техніка для транспортування сипучих продуктів і не тільки. Їх використовують для перевезення різноманітних сільськогосподарських вантажів, будівельних матеріалів, твердого палива та будь-якого іншого вантажу. Якщо Ви хочете купити причіп-самоскид, ми надамо Вам інформацію, яка допоможе легко зорієнтуватися у різноманітному світі причіпної техніки.Купити причіп на сьогоднішній день украй просто. Процедура купівлі нового причепа значно спрощена, в порівнянні з недавнім часом. Від нас Ви отримаєте пакет документів:акт прийому-передачі, сертифікат відповідності, транзитний номерний знак та накладну на придбання. З даним пакетом Ви звертаєтесь до органу реєстрації транспортних засобів. Протягом декількох днів Вам видадуть документи на право власності на новий причіп. Отже, якщо Ваш запит у пошуковику має вигляд “купити причіп до трактора”, тоді Вам до нас! .

Рекомендації

Перш, ніж купити причіп, потрібно чітко визначитися для яких потреб він буде використовуватись, вантажі якого характеру, габаритів і ваги будуть перевозитись. При цьому важливо врахувати яким буде навантаження на осі, розподіл ваги по рамі причепа, якими будуть інтенсивність використання та дальність транспортування і т.п. При тому, що ми виробляємо причепи високої якості, відповідно до європейських вимог, всі вони розраховані на певні умови експлуатації. І, в разі порушення встановлених норм, ніхто не дасть гаратії на тривале функціонування засобу. Після продажу причепа ФОП Петрук В.В. бере на себе відповідальність щодо подальшого гарантійного обслуговування. На території підприємства діє станція технічного обслуговування, куди Ви можете звернутися чи у випадку виникнення поломки, чи задля планового технічного огляду.
Для зчеплення причепа з тракторами МТЗ-82:
 1. Встановіть дишло причепа так, щоб зчіпна петля перебувала на висоті буксирного приладу трактора;
 2. Вийміть шкворень у буксирного приладу трактора;
 3. Обережно подайте трактор назад до суміщення скоби буксирного приладу зі зчіпною петлею причепа і зафіксуйте це положення шкворнем буксирного приладу, також зафіксуйте страхувальний ланцюг;
 4. Штепсель причепа вставте в розетку трактора;
 5. З’єднайте головку шланга гальмівної системи причепа з головкою гальмівної системи трактора;
 6. Відкрийте кран пневмосистеми, встановлений на тракторі;
 7. Шланг гідросистеми, за допомогою накидних гайок, з’єднайте з штуцером трактора і розривною муфтою причепа;
 8. Відпустіть гальмо стоянки, обертаючи рукоятку проти годинникової стрілки до відмови.
Для того, щоб від’єднати причіп від трактора:
 1. Загальмуйте причіп стоянковим гальмом (рукоятку приводу обертайте за годинниковою стрілкою до відмови);
 2. Витягніть штепсель з розетки і вставте в отвір пластини дишла, акуратно змотавши шнур електропроводки;
 3. Розблокуйте сполучну головку шланга гальмівної системи і покладіть її на скобу, приварену до дишла;
 4. Відключіть гідросистему причепа, розімкнувши розривну муфту;
 5. Відключіть зчіпну петлю від буксирного пристрою трактора.

Схематична будова причепу

Схематична будова причепу

1- рама, 2- пристрій поворотний, 3- підвіска передня, 4- підвіска задня,
5- вісь передня з гальмами коліс, 6- вісь задня, 7- привод пневматичних гальм,
8- привод ручного керування гальмами, 9- гідросистема,
10- система електрообладнання, 11- запобіжний стояк, 12-нижня опора гідропідйомника, 13-бризковик.

Особливості експлуатації.

Зчіпка трактора з причепом ПТС-4 (тракторний поїзд) має значні габарити і вага, тому при русі дотримуйтесь особливої обережності. Рух має бути рівномірним, без різких гальмувань і ривків, особливо на слизькій дорозі, так як при різкому гальмуванні може статися занос причепа.

Управління зчіпкою, особливо при русі заднім ходом, вимагає від тракториста спеціальних навичок. Необхідно стежити за станом причепа в період обкатки протягом перших 20 годин.

Особлива увага при цьому зверніть на стан регулювання підшипників коліс і гальм, на своєчасну підтяжку ослаблених різьбових з’єднань.

Для забезпечення випередження спрацьовування гальм причепа щодо гальм трактора відрегулюйте хід педалі гальма трактора і проведіть перевірку шляхом пробних гальмувань.

Термін експлуатації причепа – 10 років. Підприємець Петрук В.В.гарантує використання причепа за призначенням протягом зазначеного терміну експлуатації, за умови проведення систематичного післягарантійного технічного обслуговування або ремонту, а за відсутності такого – протягом шести років.